Чернігівські футболісти вибули з боротьби за Кубок України

2 серпня у другому попередньому етапі Кубка України футболісти команди «Чернігів» на місцевому стадіоні «Юність» приймали київський «Лівий Берег».

Гра розпочалася із вшанування хвилиною мовчання загиблих під час бойових дій російсько-української війни.

В дебюті матчу обидві команди грали рівно.

Першими відкрили рахунок чернігівські футболісти. На 20-й хвилині Кирило Кривобороденко виконав сильний удар із-за меж карного майданчика, м’яч зрикошетив від В’ячеслава Койдана і влетів у ворота гостей.

Наприкінці першого тайму кияни зрівняли рахунок. Олександр Дударенко виконав навісну передачу зі штрафного удару з правого флангу, і Олексій Литовченко ударом головою відправив м’яч у ворота господарів поля.

На початку другої половини гри гості вийшли вперед. Олег Вакуленко здійснив стрімку атаку й спрямував м’яч у ворота чернігівських «тигрів». Господарі поля як не намагалися зрівняти рахунок у зустрічі, у них нічого так і не вийшло.

Отже, після мінімальної поразки з рахунком 1:2 від київського «Лівого Берега», чернігівські футболісти вибувають з подальшої боротьби за Кубок України.